Dział Spraw Socjalnych informuje, że od 01.01.2014 r.  nie prowadzi sprzedaży biletów w ramach działalności kulturalno-oświatowej.

Dofinansowaniu podlegają spektakle teatralne, koncerty, imprezy estradowe, wstępy do muzeów i galerii sztuki.

Istnieje możliwość  otrzymania dofinansowania, którego podstawą  jest złożenie:

UWAGA!
Dział Spraw Socjalnych UŁ przypomina, że zgodnie z Zarządzeniem nr 66 Kanclerza UŁ z dn. 27.03.2009 r. (wraz z późniejszymi zmianami) w przypadku zatrudnienia na UŁ obojga małżonków, pracownikom tym oraz uprawnionym członkom ich rodzi nie przysługuje prawo do podwójnych świadczeń socjalnych.
W związku z powyższym, pracownicy ubiegający się o dofinansowanie z ZFŚS UŁ dla dziecka/dzieci (uprawnionych członków ich rodziny) powinni obowiązkowo w Dziale Spraw Socjalnych UŁ złożyć Deklarację z informacją, który z pracowników będzie uprawniony do pobierania świadczeń socjalnych na dziecko/dzieci.
Na podstawie Deklaracji pracownik (tylko jeden z małżonków) będzie uprawniony do ubiegania się o wszystkie typy świadczeń socjalnych dla wskazanych na dokumencie dziecka/dzieci.

Wniosek na 2018 rok  może być złożony wraz z pierwszym dokumentem stwierdzającym nabycie biletów tj. faktury, rachunku lub potwierdzenia przelewu na imprezę kulturalno -oświatową.

Dofinansowanie realizowane będzie w oparciu o tabelę dofinansowań na rok 2018.

Wypłata dofinansowania nastąpi w m-c bieżącym za faktury, rachunki, przelewy  dostarczone do 5 dnia tego miesiąca. Wszystkie dowody wpłat dostarczone po tym terminie skutkować będą  wypłatą dofinansowania w miesiącu następnym.

TABELA DOFINANSOWAŃ DO ZAKUPIONYCH BILETÓW TEATRALNYCH NA 2018 r.

MAX suma faktur- 500,00 zł

Przychód brutto na osobę % dofinansowania % odpłatności